Grafik zajęć


Zajęcia prozdrowotne

Fitness i Taniec

Grafik zajęć online

Zajęcia prozdrowotne

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:30Fitness dla stóp
Ala K.
CORE
Kacper J.
SZKOŁA KRĘGOSŁUPA
Kacper J.
Szkoła kręgosłupa (obowiązują zapisy)
Ala K.
08:30
09:00Szkoła kręgosłupa (obowiązują zapisy)
Paulina D.
09:30
09:45Dno miednicy/ szkoła kręgosłupa
Ala K.
Stretching/Rozciąganie
Ala K.
10:00Aktywne 9 miesięcy
Paulina D.
Aktywne 9 miesięcy
Paulina D.
10:30
11:00
12:00
16:15
16:30
17:15
18:00Fitness dla stóp
Milena B.
Yoga
Beata S.
18:00Stretching
Milena B.
Szkoła kręgosłupa (obowiązują zapisy)
Magda J.
18:05SZKOŁA KRĘGOSŁUPA
Magda J.
18:10
18:15
18:30
19:00SZKOŁA KRĘGOSŁUPA
Magda J.
19:10
19:15
20:15Piłki + taśmy
Ala K.
20:25Body Art
Ala K.

Fitness i Taniec

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08:30
09:00
09:30Salsa Solo od podstaw
Dorota W.
10:00
10:10
16:30
16:45Zajęcia Ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 6-10 lat
Magda J.
17:00Zajęcia Ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 6-10 lat
Magda J.
SZTANGI
Milena B.
17:15
17:30
18:00Bachata Pary
Łukasz/Monika
Salsa w parach od podstaw (technika)
Łukasz/Monika
18:00IZOLACJE
Łukasz M.
BPU STRONG
Paulina D.
18:10GLOBAL WORKOUT
Kacper J.
RUNMAGEDDON
Kacper J.
Jazz Dance
Milena B.
18:15
18:20
19:10Sala solo on 2 (open)
Łukasz M.
PACHANGA
Łukasz M.
Sala solo on 2 (open)
Łukasz M.
Bachata Pary
Łukasz/Monika
19:15TABATA
Paulina D.
19:20FACTS
Milena B.
CHA CHA KUBAŃSKA
Łukasz M.
19:20TBC
Milena B.
20:15Piłki + taśmy
Ala K.
Salsa Solo on 2 (początkująca)
Dorota W.
20:25Body Art
Ala K.
20:30SALSA W PARACH (OPEN)
Łukasz/Monika
20:30Bachata Solo gr. początkująca
Ewa W.
SALSA W PARACH (OPEN)
Łukasz M.
SALSA W PARACH (OPEN)
Łukasz M.
21:15Bachata Solo gr. początkująca
Dorota W.

Grafik zajęć online

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
08.30Fitness dla stóp
Paulina D.
CORE
Kacper J.
SZKOŁA KRĘGOSŁUPA
Kacper J.
09.00Szkoła kręgosłupa/ Stretching
Milena B.
Terapia barku
Ala K.
09:30Trening Funkcjonalny
Milena B.
09:45Dno miednicy/ szkoła kręgosłupa
Ala K.
Uwolnij oddech
Ala K.
17:00
17:15SZTANGI
Milena B.
17:30TABATA
Milena B.
18:00Yoga
Beata S.
18:10TABATA
Paulina D.
TRENING OBWODOWY
Kacper J.
RUNMAGEDDON
Kacper J.
18:15
19:00
19:15Bachata Solo
Ewa W.
Lady Styling
Ewa W.
19:15SZKOŁA KRĘGOSŁUPA
Paulina D.
19:20IZOLACJE
Łukasz M.
Salsa Solo
Łukasz M.
Salsa Solo
Łukasz M.
20:15Body Art
Ala K.
Pilates z taśmami
Ala K.
20:30

Dodatkowe informacje

  • UWAGA! REZERWACJA OBOWIĄZUJE NA WSZYSTKIE ZAJĘCIA.
  • Grafik może ulec zmianie.
  • Zbieramy chętnych do udziału w zajęciach.
  • Prosimy o zmianę obuwia oraz zalecamy używanie własnych ręczników.

Typy zajęć

  • Body & Mind
  • Spalające tkankę tłuszczową
  • Wzmacniająco-rzeźbiące
  • Zajęcia dla dzieci
  • Zajęcia mieszane
  • Zajęcia prozdrowotne
  • Zajęcia taneczne
  • Zajęcia Terapeutyczne