Kadra

Kadra

Kadra


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRENERZY PERSONALNI  

KACPER

 

W aktywny sposób spędzania czasu wprowadził mnie taniec i to jako tancerz jestem związany z ruchem przez większą część mojego życia. Natomiast zarażony fitnessem w trakcie studiów, bez przerwy rozwijam wiedzę i zdobywam doświadczenie w tym kierunku. Jestem magistrem wychowania fizycznego ze specjalizacją gimnastyka kompensacyjno – korekcyjna, instruktorem Fitness, trenerem personalnym oraz trenerem medycznym. Ukończyłem Podyplomowe Studia Choreograficzne na Uniwersytecie Rzeszowskim otrzymując państwowe uprawnienia i tytuł instruktora tańca.

 

Brałem udział w szkoleniu holistycznego treningu funkcjonalnego, stając się międzynarodowym instruktorem FACTS®, a także zdając pomyślnie egzamin uzyskałem Dyplom OM® Advanced Fitness Instruktor. Jestem zwolennikiem świadomego i inteligentnego treningu, który przez bezpieczny ruch czyni ciało bardziej funkcjonalne. Regularnie poszerzam swoją wiedzę i doskonale warsztat pracy, aby mieć pewność, że to co robię jest efektywne i bezpieczne dla innych. Robię wszystko, aby po moich zajęciach każdy wyszedł zmęczony, ale naładowany pozytywną energią. Serdecznie zapraszam do współpracy.

 

PAULINA D.

Moje zamiłowanie do sportu zapoczątkował taniec współczesny, który uprawiałam przez kilka lat. Jako uczennica szkoły podstawowej zaczęłam trenować koszykówkę i w tej dyscyplinie reprezentowałam szkołę na zawodach. 

 

Zdobyłam specjalizację instruktora rekreacji ruchowej fitness, trenera personalnego oraz trenera medycznego .Jestem także instruktorem nowoczesnego treningu FACTS. Cały czas poszerzam swoją wiedzę w licznych szkoleniach, kursach oraz kongresach, by być coraz lepszym instruktorem i trenerem oraz po to aby przekazać Wam swoją wiedzę.

 

Jeśli masz ochotę porządnie się zmęczyć, wyrzeźbić swoje ciało i popracować nad prawidłową techniką wykonywanych ćwiczeń serdecznie zapraszam. Zawsze staram się abyście wychodzili uśmiechnięci oraz z satysfacją po spotkaniu ze mną. Zadbajmy razem o Twoje zdrowie!

 

 

 

 

 

MILENA

 

Taniec to największa z moich pasji. Zaczęłam tańczyć mając 7 lat zdobywając podstawy tańca klasycznego, współczesnego i jazzowego. Mając zaledwie kilkanaście lat wiedziałam kim chcę być, co chcę robić w życiu. Wiedziałam, że chcę pracować z ludźmi, przekazywać swoją wiedzę i umiejętności. Uzyskałam tytuł dyplomowanego Instruktora Tańca Współczesnego. Swoją wiedzę taneczną zdobywałam i pogłębiałam u największych polskich i światowych autorytetów. Moja chęć rozwoju pchnęła mnie do zdobywania kolejnych umiejętności i doświadczeń, i tak oto w moje życie wkroczył fitness. Jestem Instruktorem Rekreacji Ruchowej o specjalności Fitness,  instruktorem holistycznego treningu funkcjonalnego FACTS oraz trenerem TRX GT. Nie zatrzymuję się w rozwoju zawodowym. Wciąż uczestniczę w różnego rodzaju warsztatach i konwencjach, zarówno strefy fitness jak i tanecznej. W swojej pracy stawiam na świadomość i doskonałą jakość ruchu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

JOANNA S.

 

Jestem studentką na 2 roku wychowanie fizyczne na Uniwersytecie Rzeszowskim. Od dzieciństwa związana jestem z sportem.  Swoją pasje do fitnessu odkryłam  na pierwszym stopniu studiów wychowania fizycznego, kończąc z zdobyciem uprawnień Instruktora Fitness.

 

Dzięki swojej wiedzy zdobytej na studiach oraz licznych szkoleniach mogę uświadamiać was jak ważny jest w życiu człowieka ruch bo „Ruch zastąpi prawie każdy lek, podczas gdy żaden lek nie zastąpi ruchu”. Wierzy, że jeśli ktoś bardzo czegoś chce, to znajdzie sposób aby to osiągnąć. Z pasją doskonalę swoje umiejętności podczas licznych szkoleń, warsztatów i konwencji  fitness. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ADAM

Jestem trenerem personalnym a moja praca i pasja to jedno. Zawsze staram się być wszechstronnie przygotowany do pracy z klientem nie tylko od strony treningowej, ale także żywieniowej, suplementacyjnej oraz psychologicznej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i poszerzam wiedzę w tematyce fitness.

 

U mnie każdy znajdzie odpowiedni trening dla siebie bez względu na wiek, bo każdy wiek jest dobry aby rozpocząć aktywnośc oraz zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

 

Uwielbiam pracę z ludźmi i motywowanie ich w drodze do osiągnięcia zamierzonych celów. Jeśli chcesz żeby Twoje treningi i odżywianie przestały być złem koniecznym a stały się przyjemnością i stylem życia po prostu przyjdź i zmieńmy to razem. Serdecznie zapraszam. 

 

 

 

FIZJOTERAPEUCI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ALICJA

Jestem absolwentką AWF w Krakowie o kierunku rehabilitacja ruchowa. Systematycznie pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności zawodowe.

 

Jestem terapeutą PNF. Ukończyłam kursy PNF w spastyczności, PNF w skoliozach, kurs diagnozowania i leczenia wad kręgosłupa oraz studia podyplomowe o kierunku korekcja wad postawy. Jako pedagog realizuję się w pracy w Szkole Podstawowej nr 11 w Mielcu, podnosząc umiejętności ruchowe dzieci niepełnosprawnych.

 

Od lat specjalizuję się w prozdrowotnych formach fitness. W klubie Artemis próbuję "zarazić" ruchem i troską o prawidłową postawę każdego, a ćwiczenia zamienić w zabawę i przyjemność, bez względu na wiek czy kondycję.

 

Jestem instruktorem fitness oraz nordic walking. Brałam udział w szkoleniach pilates basic, pilates intermediate, pilates a kręgosłup.

 

Prowadzę zajęcia pilates, szkoła kręgosłupa, program zdrowotny, trening głębokiej stabilizacji. Staram się, by odbywały się one w miłej i relaksacyjnej atmosferze. Proszę sprawdzić, czy tak jest rzeczywiście. Serdecznie zapraszam!

 

 

 

AGNIESZKA    

Jestem dyplomowaną Fizjoterapeutką. Praktykę i doświadczenie w zawodzie zdobyłam pracując w ośrodkach rehabilitacyjnych w Mielcu. Usprawniałam pacjentów neurologicznych, ortopedycznych oraz dzieci z wadami postawy. Jestem instruktorem ćwiczeń metodą PNF.

 

Wiedzę zdobyta na szkoleniach wykorzystuję aby pomóc Wam z Waszymi problemami.

 

Swoje zajęcia oraz zabiegi kieruję do osób aktywnych fizycznie, amatorów jak i osób dla których aktywność fizyczna jest zupełnie obca, a potrzebują pomocy w przypadku nagłychi przewlekłych dolegliwości.

 

Uważam, że lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego moim priorytetem jest profilaktyka urazów i oddalenie ryzyka kontuzji poprzez odpowiednią terapię.

 

Ukończyłam kursy:

-szkoła rodzenia w oparciu o stabilizację toniczną ćwiczeń w szkole rodzenia

-trening dna miednicy

-Medical Personal Trainer

W klubie prowadzę grupowe ćwiczenia rehabilitacyjne oraz wykonuję zabiegi fizykalne (laser, elektroterapia, UD)

Serdecznie zapraszam.

 

 

 

 

 

MAGDA

 

Fizjoterapeutka z powołania. Na co dzień pracuję w szkole integracyjnej z dziećmi niepełnosprawnymi oraz w przychodni rehabilitacyjnej z dorosłymi. W klubie prowadzę zajęcia Szkoła Kręgosłupa z elementami stretchingu.Uwielbiam taniec. Zachęcam Cię do udziału w moich zajęciach, jeśli chcesz osiągnąć większą gibkość i swobodę ruchów oraz w miły i wesoły sposób spędzić czas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KUBA  

Jestem magistrem fizjoterapii. Od lat pomagam ludziom, którzy borykają się z urazami oraz chorobami narządu ruchu. Na co dzień pracuję z klientami, którzy chcą uprawiać sport bez większego ryzyka urazu. Jest to edukacja i udzielanie wskazówek dzięki którym aktywność fizyczna staje się dla klientów nieodłącznym elementem każdego dnia.

 

Udzielam cennych wskazówek dotyczących zdrowego żywienia, które przybliżają do ustalonego celu przez klienta. Prowadzę zajęcia prozdrowotne tj.szkoła kręgosłupa, terapia barku oraz terapia biodra. Współpracuje indywidualnie z klientami po rekowalenscencji, aby ich trening medyczny przyspieszył ich powrót do pełnego zdrowia. Poszerzam wiedzę z dziedziny dietetyki i dietoterapii a następnie przekazuję ją prowadząc wykłady w klubie.


Zapraszam do współpracy klientów, którzy chcieliby zacząć treningi medyczne, cierpią z powodu urazów lub potrzebują pomocy w rozpisaniu żywienia.  

 

 

 

INSTRUKTORZY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŁUKASZ

 

Tancerz i zawodnik kieleckiego klubu SDF Kielce. Wielki pasjonat kultury karaibskiej oraz kubańskich brzmień. Żywiołowy, otwarty i pozytywnie nastawiony do ludzi.

 

Z wielką przyjemnością i zaangażowaniem „zaraża” zarówno tańcem jak i zamiłowaniem do muzyki. Na co dzień reprezentuje klub oraz kraj na zawodach krajowych i zagranicznych.

 

Główne osiągnięcia to:

 • Najwyższa klasa S (PZTF) w Tańcach Karaibskich
 • Mistrz Polski 2014 Salsa Shines Mężczyzn Adult
 • Mistrz Polski 2014 Latin Show Solo Mężczyzn
 • Mistrz Polski 2013 Latin Show Solo Mężczyzn
 • Mistrz Polski 2013 Salsa Shine Duety Męskie
 • Mistrz Polski 2013 Salsa Shine Duety Mieszane
 • Mistrz Polski 2012 Formacja Master Showcase
 • V-Ce Mistrz Świata 2012 Formacja Master Showcase
 • V-Ce Mistrz Polski Salsa Duety Męskie
 • II V-Ce Mistrz Polski 2014 Salsa Pary Dorośli
 • II V-Ce Mistrz Polski 2014 Salsa Duety Mieszane
 • III V-Ce Mistrz Świata 2013 Latin Show Solo Mężczyzn
 • III V-Ce Mistrz Świata 2012 Salsa Shine Duety Mieszane
 • V-Ce Mistrz Polski 2013 Caribbean Dances Dorośli
 • V-Ce Mistrz Polski 2012 Merengue Pary Dorośli
 • 6 Miejsce 2013 Salsa Pary Dorośli
 • 3 Miejsce Baltic Salsa Show Cup 2014 Salsa Shines
 • Najwyższa klasa S (PZTF) w Tańcach Karaibskich
 • Mistrz Polski 2014 Salsa Shines Mężczyzn Adult
 • Mistrz Polski 2014 Latin Show Solo Mężczyzn
 • Mistrz Polski 2013 Latin Show Solo Mężczyzn
 • Mistrz Polski 2013 Salsa Shine Duety Męskie
 • Mistrz Polski 2013 Salsa Shine Duety Mieszane
 • Mistrz Polski 2012 Formacja Master Showcase
 • V-Ce Mistrz Świata 2012 Formacja Master Showcase
 • V-Ce Mistrz Polski Salsa Duety Męskie
 • II V-Ce Mistrz Polski 2014 Salsa Pary Dorośli
 • II V-Ce Mistrz Polski 2014 Salsa Duety Mieszane
 • III V-Ce Mistrz Świata 2013 Latin Show Solo Mężczyzn
 • III V-Ce Mistrz Świata 2012 Salsa Shine Duety Mieszane
 • V-Ce Mistrz Polski 2013 Caribbean Dances Dorośli
 • V-Ce Mistrz Polski 2012 Merengue Pary Dorośli
 • 6 Miejsce 2013 Salsa Pary Dorośli
 • 3 Miejsce Baltic Salsa Show Cup 2014 Salsa Shines

BEATA

Moje ostatnie 14 lat życia było okresem poszukiwań i nauki, w trakcie, którego napotkałam na Jogę. Ze wszystkich technik, z jakimi się spotkałam, to właśnie Joga w najsilniejszy sposób wpłynęła na moje życie. Wtedy też zaczęłam się nią interesować, brałam udział w licznych kursach i warsztatach skierowanych na rozwój ducha i ciała.

 

Dlaczego Joga? Jest kompletna, praktyczna i mądra. Ma wpływ na tego kto ją praktykuje, a jej efekty wpływają korzystnie na zdrowie i samopoczucie. Jeśli zaczniesz ją ćwiczyć zmieni Twoje życie. Ukończyłam szkolenia instruktora hatha jogi w Hiszpanii, miałam kontakt z rożnymi stylami oraz szkołami Jogi. Naukę kontynuowałam wg metody BKS: Iyengara na kursie nauczycielskim w Polsce i warsztatach z zagranicznymi nauczycielami tej metody.Zostałam tytułowanym nauczycielem jogi wg metody BKS Iyengara stopnia Introduktory II.


Na zajęciach oferuje Państwu moją pasje oraz doświadczenie. Serdecznie zapraszam.

 

 

JOANNA

Uczestnictwo w zajęciach fitness zawsze sprawiało mi ogromną przyjemność. Poszukiwałam jednak formy ruchu najbardziej mi bliskiej i dopiero zajęcia Nordic Walking pozwoliły mi odczuć pełnię satysfakcji z ćwiczeń. Odkryłam, że dzięki mojej pasji do chodzenia po górach, sport i kontakt z naturą to dla mnie najlepsze połączenie. Posiadam dyplom pedagoga, jestem instruktorem rekreacji ruchowej oraz instruktorem Nordic Walking.

 

Ukończyłam kurs Fitness Manager organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Fitness & Wellness oraz szkołę kosmetyczną w Krakowie.

 

W klubie Artemis oprócz zajęć z Nordic Walking chętnie prowadzę zajęcia dla grup zorganizowanych oraz Pilates dla początkujących. W sferze Wellness dbam o właściwe odżywianie swoje i tych którym zależy na zdrowiu, a także o zdrowy i zadbany wygląd.

 

 

 

 KINGA J.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w 1997 roku. Dzięki sumienności, wytrwałości i zaangażowaniu  ta przygoda trwa do dziś.

 

Wieloletnie doświadczenie tancerki oraz wiedza na temat tańca od 10 lat pozwala mi na pracę choreografa z dziećmi i młodzieżą. Praca z młodymi tancerzami jest niezwykle ciekawa oraz zaskakująca i z pełną świadomością stwierdzam, że daje mi ona  dużo radości.

 

Jestem magistrem Turystyki i Rekreacji ze specjalizacją Animacja. Ukończyłam Podyplomowe Studia Choreograficzne na Uniwersytecie Rzeszowskim otrzymując państwowe uprawnienia i tytuł instruktora tańca – choreografa.

Od 10 lat pracuję jako choreograf w dziecięcym Zespole Pieśni i Tańca „Mali Igloopolanie”.

 

Od 20 lat jestem czynna tancerką Zespołu Pieśni i Tańca „Igloopolanie”. Podczas studiów -tancerką reprezentacyjnej grupy Zespołu Pieśni i Tańca „Resovia Saltans” działającego przy Uniwersytecie Rzeszowskim.

 

Dzielenie się swoją pasją z dziećmi i młodzieżą sprawia mi ogromną satysfakcje. Obserwowanie ich postępów, zadowolenia z zajęć oraz  możliwość wsparcia oraz pomocy w osiąganiu zamierzonych celów- jest to dla mnie największą nagrodą. 

 

 

JAKUB CZAJA


Dyplomowany masażysta, refleksolog - członek Towarzystwa Masażystów Polskich, redaktor portalu branżowego serwis-masazysta.pl, instruktor i szkoleniowiec. Absolwent kursów i szkoleń z zakresu terapii manualnej tkanek miękkich, terapii dysfunkcji powięziowych i wielu innych. W klubie Artemis prowadzi terapię pod marką "Jakub Czaja Reflekso" przyjmując pacjentów na terapię indywidualną oraz prowadzi zajęcia grupowe. 

"Od 2012 roku zgłębiam wiedzę na temat anatomii, psychologii i biomechaniki ciała. Codzienna praca z pacjentami, pomaga mi na nowo odkrywać coraz liczniejsze zalety płynące z pracy z ciałem. Moja terapia bazuje m.in na Masażu Tkanek Głębokich, a spojrzenie na ciało i jego funkcje opieram na wielu koncepcjach, m.in na jodze, ruchu naturalnym oraz integracji strukturalnej. 


Jako praktyk i nauczyciel cały czas pogłębiam swoją wiedzę i warsztat terapeutyczny. Zapraszam na terapię indywidualną i zajęcia grupowe, gdzie zawsze staram się zachować profesjonalną ale też przyjazną atmosferę" 

 

 

 

 

 

 

GRAŻYNA

Pasjonatka tradycyjnej muzyki kubańskiej, jazzu i afrykańskich rytmów.  Na codzień trenuje pod okiem 7-krotnego mistrza Polski Łukasza Midury, gdzie zgłębia tajniki mambo,cha chy i bachaty. Uczestniczka międzynarodowych festiwali, warsztatów i szkoleń tanecznych.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EWA


 Pierwsze kroki taneczne stawiała w pod okiem 7-krornego Mistrza Polski w salsie solo Łukasza Midury. Rytmy karaibskie, łączące w sobie elementy klasyki, afro, jazzu oraz innych stylów tanecznych pozwalają wykazać swoją osobowość, stąd tak wielkie zamiłowanie, które w efekcie stało się ważna częścią życia zawodowego i osobistego. Pasję taneczną rozwija nieustannie, systematycznie uczestnicząc w warsztatach oraz festiwalach. Jest członkinią grupy choreograficznej Mambo Ladies Team, instruktorką salsy i bachaty solo. Obecnie prowadzi zajęcia bachaty dla Pań oraz salse i bachate w parach.