Nasza oferta

Nasza oferta

Masaż


W naszej ofercie znajdą Państwo:

 

MASAŻ RELAKSACYJNY

 

Łączy zalety masażu klasycznego i energetycznego. Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspokajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Głęboko na poziomie psychosomatycznym wywiera wielokierunkowy, dobroczynny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym.

 

MASAŻ SPORTOWY

 

W niewielkim stopniu różni się od klasycznego masażu leczniczego. Wykonywany jest zdecydowanie silniej i energiczniej. Celem tego masażu jest rozgrzewka, usunięcie przemęczenia powstałego na skutek intensywnego wysiłku fizycznego, zakwasów, bądź likwidacji powstałych kontuzji.

 

MASAŻ ODCHUDZAJĄCY

 

Wykonywany jest w oparciu o całościowy masaż leczniczy, łączący w sobie techniki masażu klasycznego i techniki łącznotkanowe. Polecany szczególnie w celu likwidacji tkanki tłuszczowej z okolic pośladków, bioder i ud, przyczynia się również do ogólnego spadku wagi. Masaż odchudzający polega na intensywnym masowaniu, co umożliwia spalanie zbędnego tłuszczu, działa ujędrniająco na ciało. Modelując sylwetkę, stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzających, a zarazem ma działanie rewitalizujące.

 

DRENAŻ LIMFATYCZNY

 

Polega na usprawnieniu krążenia chłonki (limfy) w układzie limfatycznym. Chłonka rozprowadza w organizmie limfocyty (krwinki białe) odpowiedzialne za odporność organizmu. W przypadku dobrego obiegu chłonki w organizmie bakterie, a nawet komórki nowotworowe zanim dostaną się z tkanek do krwi zostają zatrzymane w węzłach chłonnych. Drenaż limfatyczny (masaż limfatyczny) likwiduje obrzęki, wysięki lub zmiany skórne wynikające z zaburzeń krążenia limfy. Limfę podczas masażu odprowadza się z najmniejszych naczyń limfatycznych do coraz większych likwidując w ten sposób zatory.

 

MASAŻ IZOMETRYCZNY

 

Stosowany jest w rehabilitacji w stanach po częściowym unieruchomieniu kończyn, tam gdzie nastąpił częściowy zanik lub osłabienie mięśnia, najczęściej po urazach, złamaniach lub dłuższej rekonwalescencji z powodu innych schorzeń. Wykonuje się go również jako masaż wyszczuplający, poprzez redukcję podskórnej tkanki tłuszczowej oraz masaż przyczyniający się do wzrostu masy i siły mięśniowej.

 

ZABIEGI FIZYKALNE

 

- Elektoterapia

- Ultradźwięki 

- Fonoforeza

- Laser