Nasza oferta

Nasza oferta

Zajęcia spalające tkankę tłuszczową


 

Cardio Dance

 

Zajęcia poprawiające wydolność krążeniowo-oddechową, zwiększające siłę naszych mięśni, szybkość i zwinność ciała oraz skutecznie spalające zbędne kalorie. Co ważne oczyszczają organizm z toksyn! Zajęcia rozpoczynają się dynamiczną, ale złożoną z prostych kroków rozgrzewką, po której zaczyna się szaleństwo - wysoko energetyczna część cardio. Każdy ćwiczy oceniając swoje możliwości, monitorując poziom tętna. Na tym etapie ćwiczeń ciało zalewa pot, twarz promienieje uśmiechem cudownego wyczerpania, a mięśnie pracują na najwyższych obrotach. Rezultat może być tylko jeden – stuprocentowa satysfakcja i niewiarygodny efekt. Spalone kalorie, piękna sylwetka i znaczna poprawa kondycji i wydolności już po kilku zajęciach.

 

FAST FATKILLER 

 

Trening z użyciem maszyn Easy Line.

Unikalne połączenie ćwiczeń cardio z treningiem siłowym. Wyjątkowa formuła treningu pozwala jednocześnie spalać tkankę tłuszczową, poprawiać kondycję i wydolność, ale także wzmacniać mięśnie, dzięki czemu trening ten jest szybki, krótki i niezwykle skuteczny. Mogą brać w nim udział wszyscy, bez względu na stopień zaawansowania, poziomu kondycji i wysportowania.

 

TBC (TOTAL BODY CONDITIONING)

 

To kompleksowy trening ogólnorozwojowy. Są to zajęcia łączące ćwiczenia aerobowe (przyśpieszające oddech i tętno) ze wzmacniającymi. Podczas treningu uruchanmiamy zarówno górne jak również i dolne partie mięśniowe. Zajęcia składają się z prostych układów choreograficznych wykonywanych w określonym tempie muzycznym.