Nasza oferta

Nasza oferta

Zajęcia spalające tkankę tłuszczową


EKSTRIME CHALLENGE (NOWOŚĆ)

 

Program treningowy stworzony dla wszystkich chcących zbudować wytrzymałość i siłę mięśniową. To następujące po sobie trzy fazy treningowe:

Faza aerobowa – dla poprawienia kondycji, spalenia tkanki tłuszczowej

Faza siłowa – dla wzmocnienia mięśni, podkręcenia metabolizmu

Faza Korpus – dla poprawy koordynacji,  ukształtowania odpowiedniej postawy ciała

Program zajęć to skrupulatnie przygotowany zestaw ćwiczeń na daną jednostkę treningową, o różnym stopniu trudności i zaawansowania.

Z pewnością każdy wybierze ćwiczenia adekwatne do poziomu wytrenowania, na którym obecnie się znajduje.

PODEJMIJ WYZWANIE !!! :)

 

nr1Total (NOWOŚĆ)

 

Program treningowy mający na celu poprawę wytrzymałości, koordynacji, siły mięśniowej, składający się z dwóch faz treningowych:

Faza aerobowa – dla poprawienia kondycji, koordynacji, spalenia tkanki tłuszczowej

Faza siłowa – dla wzmocnienia mięśni, podkręcenia metabolizmu

Każda faza treningowa składa się z trzech części o określonej ilości ćwiczeń.

Ćwiczenia wykonujemy w określonej ilości lub czasie.

PODEJMIJ WALKĘ Z CZASEM !!! :) 


Power Jump

 

Trening na trampolinach, który daje niesamowite efekty i dużo zabawy. Jest formą bardzo intensywną. W trakcie zajęć spalamy ok.1200 kcal! Power Jump skutecznie redukuje tkankę tłuszczową nie obciążając stawów, wzmacniając mięśnie i więzadła. Zajęcia poprawiają koordynację i redukują stres.

 

Cardio Dance

 

Zajęcia poprawiające wydolność krążeniowo-oddechową, zwiększające siłę naszych mięśni, szybkość i zwinność ciała oraz skutecznie spalające zbędne kalorie. Co ważne oczyszczają organizm z toksyn! Zajęcia rozpoczynają się dynamiczną, ale złożoną z prostych kroków rozgrzewką, po której zaczyna się szaleństwo - wysoko energetyczna część cardio. Każdy ćwiczy oceniając swoje możliwości, monitorując poziom tętna. Na tym etapie ćwiczeń ciało zalewa pot, twarz promienieje uśmiechem cudownego wyczerpania, a mięśnie pracują na najwyższych obrotach. Rezultat może być tylko jeden – stuprocentowa satysfakcja i niewiarygodny efekt. Spalone kalorie, piękna sylwetka i znaczna poprawa kondycji i wydolności już po kilku zajęciach.

 

FAST FATKILLER 

 

Trening z użyciem maszyn Easy Line.

Unikalne połączenie ćwiczeń cardio z treningiem siłowym. Wyjątkowa formuła treningu pozwala jednocześnie spalać tkankę tłuszczową, poprawiać kondycję i wydolność, ale także wzmacniać mięśnie, dzięki czemu trening ten jest szybki, krótki i niezwykle skuteczny. Mogą brać w nim udział wszyscy, bez względu na stopień zaawansowania, poziomu kondycji i wysportowania.

 

TBC (TOTAL BODY CONDITIONING)

 

To kompleksowy trening ogólnorozwojowy. Są to zajęcia łączące ćwiczenia aerobowe (przyśpieszające oddech i tętno) ze wzmacniającymi. Podczas treningu uruchanmiamy zarówno górne jak również i dolne partie mięśniowe. Zajęcia składają się z prostych układów choreograficznych wykonywanych w określonym tempie muzycznym.

 

FAT BURNING

 

To trening Fitness dla osób, które lubią tańczyć i ćwiczyć w rytm muzyki. Ma charakter aerobowy. Zazwyczaj podczas treningu stosujemy podstawowe kroki taneczne i elementy sportowe połączone w prosty układ choreograficzny. Jest to trening, który modeluje całą sylwetkę przy minimalnym obciążeniu mięśni i stawów.