Nasza oferta

Nasza oferta

Zajęcia taneczne


SALSA SOLO (NY SYLE)

 

Jest to jeden z niewielu styli tanecznych, który łączy tak wiele gatunków muzycznych, miedzy innymi afrykańskich, kubańskich, karaibskich, jazz. Salsa jest stylem pikantnym i zmysłowym, pełnym ekspresji i energii.To właśnie dlatego ten styl cieszy się tak dużą popularnością! Nieważny jest Twój wiek, figura czy doświadczenie taneczne… liczy się pasja. Pozwól nam ją wyzwolić. Na zajęciach salsy nauczycie się akceptować swoje ciało i eksponować jego atuty, a przede wszystkim czerpać radość z ruchu i muzyki.
W klubie prowadzimy obecnie 3 poziomy Salsy Solo (Grupa początkująca, grupa zaawansowana oraz grupa Open) 
Przyjdź, wybierz swoje zajęcia i wkręć się w salsę tak jak zrobiło to wielu naszych kursantów, którzy przyszli na swoje pierwsze zajęcia i są z nami już kilka lat!SALSA W PARACH (NY Style)

 

Kurs skierowany do osób chcących zacząć przygodę z salsą w parach. Na zajęciach uczymy podstawowych figur i kombinacji w parze, muzykalności, odróżniania poszczególnych elementów muzyki salsy oraz interpretowania ich. Panów uczymy jak prowadzić, a Panie jak odbierać sygnały i prowadzenie.
W klubie prowadzimy 2 poziomy zajęć salsy w parach (początkująca oraz średniozaawansowana)


BACHATA PARY 

 

Bachata to dominikański taniec oparty na prostym kroku bazowym. Jest tańczony w bliskim prowadzeniu w kontakcie z partnerem. Kwitesencją tego sensualowego tańca są zmysłowe figury, pełne izolacji, trików i wychyleń. Zajęcia na naszym kursie to świetny trening prowadzenia, pewności siebie, wyczucia muzyki, a także niepowtarzalna zabawa do miłosnej atmosfery Karaibów. 

 

IZOLACJE

 

Zajęcia przeznaczone dla osób chcących rozwijać się ruchowo. Duży nacisk kładziony jest na prawidłowe odizolowywanie mięśni poszczególnych części ciała, oraz ruch ciała w tańcu. Izolacje mają na celu zwiększenie zakresu ruchu i dodanie wyrazu naszemu tańcowi oraz poprawienie naszej postawy.

 

JAZZ


Jazz podobnie jak każda inna technika tańca stworzony jest do wyrażania emocji i ekspresji na scenie. Jest również jednym z tych, który zyskał dzięki swojej konwencji wielu zwolenników i w dzisiejszych czasach cieszy się coraz większym uznaniem. Ta niezwykła różnorodność ruchów i ich synchronizacja z muzyką, w połączeniu z wyrażaniem emocji, była i jest jednym z bardzo oryginalnych sposobów „mówienia” poprzez taniec. Charakteryzując tą technikę, nie można pominąć specyficznego, jednak płynnego poruszania się tancerzy, gdzie występują miedzy innymi izolacje ruchowe ciała, wiele kontrakcji wychodzących z tak zwanych policentrów. Oglądając przedstawienie typowo jazzowe, mamy wrażenie, iż tancerze niejako „płynąc ruchem”, dają nam obraz niesamowitej lekkości poruszania się, co pozornie wygląda na bardzo proste. W rzeczywistości jednak wymaga to wiele pracy i czasu, aby osiągnąć taki efekt. W dzisiejszych czasach ewolucja taneczna stawia taniec jazzowy, jako narzędzie łączące wspaniałe przedstawienie przepełnione emocjami oraz doskonałe show mające na celu pokazać kunszt tancerza.

 

Cardio Dance

 

Zajęcia poprawiające wydolność krążeniowo-oddechową, zwiększające siłę naszych mięśni, szybkość i zwinność ciała oraz skutecznie spalające zbędne kalorie. Co ważne oczyszczają organizm z toksyn! Zajęcia rozpoczynają się dynamiczną, ale złożoną z prostych kroków rozgrzewką, po której zaczyna się szaleństwo - wysoko energetyczna część cardio. Każdy ćwiczy oceniając swoje możliwości, monitorując poziom tętna. Na tym etapie ćwiczeń ciało zalewa pot, twarz promienieje uśmiechem cudownego wyczerpania, a mięśnie pracują na najwyższych obrotach. Rezultat może być tylko jeden – stuprocentowa satysfakcja i niewiarygodny efekt. Spalone kalorie, piękna sylwetka i znaczna poprawa kondycji i wydolności już po kilku zajęciach.

 

Dance

 

Intensywny taneczny trening o charakterze wzmacniająco-kształtującym. Ćwiczenia na tych zajęciach skupiają się na miejscach szczególnie kłopotliwych. Zapewniają płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda. Zajęcia dla zaawansowanych.