Aktualności - "Poznaj naszych instruktorów"

20 października 2016

Z cyklu "Poznaj naszych instruktorów"

Jakub Gruszecki
Jestem magistrem fizjoterapii. Na co dzień pracuję z ludźmi po udarach mózgowych, złamaniach, urazach a także z tymi, którzy mają problemy z aktywnością fizyczną.
Moje zamiłowanie do sportu rozpoczęło się od szkoły podstawowej, kiedy zacząłem trenować piłkę nożną i z dyscypliną tą miałem do czynienia przez kilka lat.

Ze względu na fakt, że fizjoterapia ściśle związana jest ze sportem rozpocząłem studia w tym kierunku. Pomogły mi one m.in. zdobyć wiedzę związaną z tym jak w umiejętny a przede wszystkim zdrowy sposób dbać o własne ciało oraz jak zminimalizować ryzyko urazów w różnych sportach.
Łącząc obydwie dziedziny posiadam wiedzę i umiejętności dotyczące przygotowania organizmu do rozpoczęcia wybranej dyscypliny sportowej.
Jeżeli w zdrowy sposób chcesz poprawić swoją sylwetkę to zapraszam na trening personalny, zabiegi masaży leczniczych, które pomogą Ci w regeneracji i rozluźnieniu ciała. Jeśli masz problemy ze skomponowaniem swojej diety, chętnie Ci pomogę.

Dodatkowe szkolenia, które pomagają mi w pracy z klientami:
- PNF (poziom podstawowy i rozszerzony)
- McKenzie (A,B,C,D)
- Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego
- Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu barkowego
- Skoliozy – diagnostyka i postępowanie fizjoterapeutyczne
- Masaż funkcyjny, poprzeczny i inne techniki masażu wykorzystywane w fizjoterapii.

Kubę spotkasz
W poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki na siłowni od godziny
17.00-21.00
We wtorki i czwartki zapraszamy na Szkołę Kręgosłupa o godzinie 19.15