Aktualności - ARTEMIS – STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ! WYNIKI KONKURSU!

28 września 2019

Po każdym konkursie strzałów wywieszana jest tablica wyników. W tych zawodach oceniane były celność i styl. Tym razem w gust Konkursowego Jury, swoimi zdjęciami najlepiej wstrzelili się:

- Katarzyna Mierzyńska – za piękną pozycję do strzału i znalezienie łuku (I Nagroda: Karnet Open),

- Rafał Żak – za dobrą stylówkę (II Nagroda: Koszulka z logo).

Gratulujemy! Po odbiór nagród zapraszamy do artemisowej recepcji. Dziękujemy Wszystkim za udział we wspólnej zabawie. Choć więcej zdjęć nam się podobało, mogliśmy wybrać tylko dwa. Zapraszamy Was jednak do kolejnych konkursów!

-----------------------------

PS. Najlepszego strzelca poznaje się po tym, że świetnie trafia. Wy nimi jesteście! Cieszymy się, że trafiliście właśnie do nas budując wspaniałą atmosferę! Dziękujemy za to, że jesteście z nami!