Aktualności - Czym jest trening personalny?

07 lipca 2016

Trening Personalny pod opieką wykwalifikowanego instruktora jest najbardziej efektywną formą ćwiczeń fizycznych.
Są to indywidualne treningi pod okiem trenera personalnego w dowolnej liczbie dni w tygodniu, w zależności od kondycji, potrzeb oraz możliwości klienta. Trening składa się z rozgrzewki, indywidualnie dobranego treningu, a także tak ważnego rozciągnięcia mięśni zaraz po ćwiczeniach. Dzięki treningowi personalnemu każdy jest w stanie uzyskać swoje cele treningowe w szybki i bezpieczny sposób.

Regularne monitorowanie i kontakt z trenerem pozwoli ocenić postęp treningowy, a przede wszystkim utrzymać motywację.

Indywidualnie dobrany program treningowy podczas pierwszego spotkania z trenerem i analizy potrzeb, jest zawsze dopasowany celów klienta, dzięki czemu trening staje się przyjemnością.

Już dziś umów się na trening personalny w klubie Artemis!