O klubie

O klubie

Aktualności - Drogi Artemisowy Kliencie


05 marca 2019

Serdecznie dziękujemy za cudowną postawę.
W trudnych chwilach poznaje się drugiego człowieka, w tym przypadku członka naszej artemisowej społeczności. Duża konkurencja, wejście na rynek operatorów kart dających możliwość korzystania z oferty wielu podmiotów, nie ułatwia nam funkcjonowania. 
Dajecie nam wielkie wsparcie przez piękne zachowania, ciepłe słowa i cudowne gesty. A co najważniejsze, nadal jesteście z nami, pomimo, że ponosicie dodatkowe koszty. Brawo, egzamin lojalności zdany. Jestescie najcenniejszym zasobem artemisu: stali, wierni i lojalni. To dzięki wam nasz klub i atmosfera w nim są wyjątkowe. 
Dziękujemy za lata przyjaźni i lojalności. 
Dziękujemy za zaufanie do naszych trenerów.
To dla was i dzięki wam pniemy się wspólnie na szczyt - po zdrowie.