Aktualności - INFORMACJE DLA ZAINTERESOWANYCH TRENINGAMI ONLINE

21 marca 2020

1. Ceny karnetów: Open Tygodniowy 30 zł, Emetyt Open Tygodniiowy 20 zł, Tygodniowe Zajęcia Poranne 15 zł, Jednorazowe Zajęcia 10zł.

2. Wybraną kwotę należy przelać na konto Alicja Kwaśnik nr konta 41116022020000000254712560 wpisując w tytule rodzaj karnetu, lub ilośc wejść jednorazowych, oraz imię i nazwisko osoby.

3. Potwierdź płatność na adres mailowy info@artemis-club.pl najpóżniej 4 godziny przed treningiem, zaznaczając grupę do której chcesz dołączyć na okres 7 dni lub jednorazowo.

4. Poproś o dołączenie do grupy na FB z którą chcesz rozpocząć zajecia Ewa Bachata, Milena Artemis, Kacper Artemis, Salsa Solo, Izolacje, pary (Łukasz), Artemis Terapia.

5. Przygotuj przestrzeń a o ustalonej porze włącz laptop lub komórkę i trenuj z naszym instruktorem.

6. Istnieje możliwość treningu personalnego w cenie 60zł.

Dziękujemy za zaufanie, życzymy miłego odbioru i  dobrej zabawy.

Wszelkie zapytania kieruj do instruktora po dołączeniu do grupy, lub drogą mailową na powyższy adres mail.