Aktualności - Konkurs: Artemis strzał w dziesiątkę!

19 września 2019

Od dziś zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszym artemisowym Konkursie! Uczestnikiem może zostać każdy (nie musisz być członkiem Klubu). Zasady są proste.

Wystarczy:

✅ wejść do Artemis Fitness Klubu znajdującego się przy ul. Piotra Skargi 9 w Mielcu,

✅ znaleźć nasz rollup reklamowy (uwaga, może zmieniać lokalizację :-)

✅ zrobić sobie na jego tle ZDJĘCIE PRZEDSTAWIAJĄCE POZYCJĘ STRZAŁU Z ŁUKU,

✅ opublikować fotografię w komentarzu pod tym postem konkursowym na naszej stronie na Facebooku.

Do wygrania:

--> karnet Open do Artemis Fitness Klubu,

--> koszulka z logo Artemis.

-------------------------

Konkurs trwa od 19 do 27 września 2019r. (godz. 22.00). Najciekawsze spośród opublikowanych w komentarzach zdjęć wybierze Artemisowa Komisja Konkursowa. Wyniki zostaną ogłoszone 28 września 2019 r. na naszym profilu na FB oraz pod postem konkursowym. Szczegółowy Regulamin Konkursu znajdziecie tutaj: REGULAMIN. Czekamy na Wasze pomysły i zdjęcia pełne pozytywnej energii! Do dzieła!