Aktualności - MAMA I NIEMOWLĘ - ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA

19 marca 2015

Już dziś przyjdź na zajęcia ze swoją pociechą!
Serdecznie zapraszamy wszystkie młode mamy ze swoimi dziećmi, na zajęcia MAMA I NIEMOWLĘ w każdy czwartek o godz. 15.30 – zajęcia w których uczestniczą mamy ze swoimi dziećmi w wieku od 3 miesięcy do momentu aż samodzielnie rozpoczną chodzenie. To niezwykła okazja do zadbania o siebie bez wyrzutów sumienia. Mamy uczestniczą w treningu wzmacniają mięśnie brzucha, ramion, nóg i grzbietu wraz z maluszkami. W programie zajęć również jest gimnastyka i masaż niemowlęcia która ma wspomagać jego rozwój. Zajęcia umożliwiają powrót do formy po porodzie. Podczas zajęć uczestniczki mogą podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z macierzyństwem.
Zapraszamy!
Bardzo prosimy o wcześniejsze rezerwacje pod numerem tel. 17 788 50 79 lub 509 168 696.