Aktualności - MARATON FITNESS W ARTEMIS

31 maja 2016

Uwaga,uwaga!
09.06.2016 MARATON FITNESS

Niecodzienna dawka pozytywnej energii, różnorodne formy tańca, zajęć fitness, oraz wykładów prowadzonych przez licencjonowanych instruktorów.

Impreza skierowana jest do wszystkich, którzy lubią ruch i preferują zdrowy styl życia. Maraton będzie trzygodzinnym ciągiem różnorodnych zajęć w ok. 30-minutowych blokach, podczas których osoby nie związane na co dzień z tematyką aerobiku oraz tańca będą mogły poznać przekrój i specyfikę każdego z rodzajów zajęć grupowych lub posłuchać ciekawych wykładów naszych trenerów. Na zakończenie godzinna ZUMBA !
Zaproszenie skierowane jest zarówno dla pań jak i panów. Tego dnia liczyć się będzie tylko dobry nastrój. Do grupy będzie można dołączyć w dowolnym momencie, jak również w każdej chwili, możliwe będzie zrobienie sobie przerwy.

Bądź z nami tego dnia czekamy właśnie na Ciebie !