Aktualności - Nowy sezon z Artemisem!

29 sierpnia 2019

Przed nami kolejny sezon 2019/20. To będzie atrakcyjny i intensywny czas. Przygotowaliśmy grafik zajęć z myślą o waszych potrzebach i możliwościach czasowych. Polecamy zajęcia Terapia, Trening, Taniec i zachęcamy do udziału w każdej z tych form. Zapewniamy znacznie więcej zajęć z mistrzem Łukaszem. Od 02. września uruchamiamy godzinę 21.15 dla osób lubiących i ceniących sobie taniec z Grażyną i Ewą. Programy fitness utrzymujemy w formie medycznej i funkcjonalnej, Joanna, Milena, obie Pauliny, oraz Kacper już zacierają ręce. Włączamy zajęcia terapeutyczne połączone z autoterapią. Zapewniamy duża skuteczność w utrzymaniu i podnoszeniu sprawności ruchowej i dobrego samopoczucia. Podkreślamy iż wciąż jesteśmy klubem dla którego najważniejsze jest zdrowie. Przekonaj się.