Aktualności - Poznaj naszych instruktorów

19 października 2016

Z cyklu "Poznaj naszych instruktorów"

Agnieszka Kusak
Od 20 lat intensywnie uprawiam sport, w tym sam fitness od 15-tu. Sportem zajęłam się zaczynając od lekkiej atletyki jako sprinterka. Wyjazdy na obozy szkoleniowe, potem studia wychowania fizycznego w Krakowie tylko podsycały te zainteresowania. Uczenie młodzieży jest dla mnie doświadczeniem, które nigdy się nie znudzi. To wymagająca część społeczeństwa, a jednak udaje mi się z nimi współpracować. Uwielbiam kontakt z ludźmi, dlatego też oprócz dotychczasowych akcentów sportowych w moim życiu dołączyłam Fitness. Obecnie to dla mnie niekończąca się pasja, robię to co lubię.

Aby uniknąć rutyny, która nudzi najpierw instruktora, potem uczestników zajęć, nie mam stałej choreografii. Każde zajęcia są zaskoczeniem dla mnie i dla tych, którzy ze mną ćwiczą. Swoją pasję stopniowo rozszerzam. Dużym priorytetem jest dla mnie zdrowe odżywianie oraz promowanie go szczególnie wśród dzieci. Aby to spełnić sięgnęłam po carving - sztukę rzeźbienie w warzywach i owocach. Byłam już w wielu szkołach na warsztatach, a kontakt z dziećmi, podobnie jak z dorosłymi, jest dla mnie zawsze cennym i przyjemnym doświadczeniem. Po tylu latach wciąż cieszy mnie pełna sala ludzi , którzy łączą się w wysiłku fizycznym spełniającym ich oczekiwania, bo każdy kto ćwiczy chce być szczupły, mieć kondycję i być przyjemnie zmęczony po zajęciach. To właśnie mój cel w prowadzeniu intensywnych zajęć.

Z Agnieszką możesz się spotkać:
We wtorki - TRAMPOLINY- 18.15
W środę- STEP- 19.15