O klubie

O klubie

Aktualności - Refleksologia w praktyce


08 czerwca 2017

14.06 (środa) godzina 17.00 - 19.00

Druga odsłona spotkania z refleksologią w klubie Artemis w Mielcu. Tym razem na zajęciach otrzymasz dawkę wiedzy w 100% praktycznej. Na własnych stopach odczujesz rezultaty zabiegu, oraz nauczysz się wykonywać podstawowy zabieg refleksologii stóp na własny użytek !

Podczas dwugodzinnej przygody z praktyczną refleksologią, poznasz rozmieszczenie poszczególnych receptorów na stopach oraz sposób samodzielnego wykonania zabiegu refleksologii stóp wg. metody Ingham Plus.
Nauczysz się jak BEZ LEKÓW walczyć z najczęstszymi dolegliwościami, takimi jak grypa, osłabiona odporność, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, ból głowy i wiele innych. Zyskasz doskonałe narzędzie, które może pomóc Tobie i Twojej rodzinie! Nie przegap tego warsztatu...

Forma warsztatu.
 Wstęp - zabieg refleksologii stóp wykonany przez prowadzącego na wybranej z grupy osobie wraz z omówieniem. (ok 30 min)
 Praktyka - rozpoczynasz praktyczną naukę refleksologii na stopach drugiej osoby z pomocą i omówieniem prowadzącego. Następnie sam poddajesz się zabiegowi osoby w parze. ( 90 min)
 Materiały i skrypty - na początku warsztatów otrzymujesz materiały z mapą stóp, rozmieszczeniem receptorów i opisem warsztatów. Materiały otrzymujesz na własność. (gratis!)

Prowadzi:
Jakub Czaja - bodyworker, masażysta, refleksolog. Absolwent 2-letniej szkoły masażu leczniczego, kursu specjalistycznego Refleksologii stóp 1 i 2 stopnia w Polskim Instytucie Refleksologii oraz wielu innych szkoleń specjalistycznych. Prowadzi własną praktykę wykonując masaże lecznicze, m.in Masaż Tkanek Głębokich oraz Refleksologię wg. metody Ingham Plus.
Facebook:

Obowiązują zapisy!
Formą rezerwacji jest dokonanie wpłaty.

Koszt udziału w warsztacie: 35 zł
Uwaga! Do 12 czerwca zniżka: 25 zł

Liczba miejsc ograniczona (tylko 10 miejsc), decyduje kolejność wpłat.

Zapraszamy! :)