Aktualności - Warsztaty "Jak przestać się martwić i dobrze żyć"

18 listopada 2019

Serdecznie zapraszamy na warsztaty "Jak przestać się martwić i dobrze żyć? Dla osób wysokowrażliwych i nieustannie się przejmujących.", które odbędą się w poniedziałek 25.11.2019 w godzinach od 18:30 do 20:00. Poprowadzi je psycholog Joanna Szatkowska.

Jeśli jesteś osobą, która już ma dość częstego zamartwiania się i przejmowania się kimś lub czymś, to ten warsztat jest dla Ciebie. Podczas niego dowiesz się:

- jak radzić sobie z natłokiem myśli

- jak przestać wiecznie analizować przeszłość

- jak nie zamartwiać się wydarzeniami, które jeszcze nie miały miejsca

- jak żyć dobrze tu i teraz.

Koszt udziału to 50 zł od osoby. Warsztaty odbędą się w Klubie Artemis przy ul. Piotra Skargi 9 w miłej i kameralnej atmosferze :)

Prowadząca warsztaty Joanna Szatkowska jest psychologiem - prowadzi konsultacje psychologiczne, terapię krótkoterminową, warsztaty i szkolenia. Odnajduje się w zajęciach z osobami od 3 do 90 roku życia, w różnej sytuacji zdrowotnej i życiowej. W pracy wybrała nurt Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach (TSR) i Porozumienie Bez Przemocy (NVC). Prywatnie uwielbia podróżować, czytać książki i wstawać o wschodzie słońca.