Aktualności - Warsztaty Terapia Tańcem i Ruchem

27 marca 2019

Zachęcamy do udziału w 3 godzinnym warsztacie poświęconym w całości pracy z ciałem na bazie technik terapii tańcem i ruchem. Mowa ciała jest uniwersalna, a samo ciało jest źródłem wiedzy o nas samych, naszych emocjach i przeżytych historiach. Każdy z nas ma swoją niepowtarzalna ekspresję, a sposób w jaki się poruszamy odzwierciedla i wpływa na sposób w jaki przeżywamy nasze życie i naszą relacje ze światem i innymi. Bazując na tych założeniach będziemy kreatywnie wykorzystywać taniec, ruch i świadomość ciała, by pogłębiać te wiedzę, odkrywać i poszerzać własne preferencje ruchowe.
Warsztat skierowany jest dla osób zainteresowanych własnym rozwojem, zadających pytania, chętnych doświadczania czegoś nowego, gotowych na podjęcie dialogu z ciałem. Nie wymagane jest wcześniejszy kontakt z tego typu technikami,ani znajomość tańca (wychodzimy z założenia, że każdy ruch jest dobry)- jedynie gotowość doświadczania i dzielenia się tym w relacji samych z sobą i z innymi.

-wprowadzenie
-praktyka
-przerwa na herbatkę
-praktyka
-zakończenie

Prowadząca:
Beata Stec -aktualna uczestniczka rocznego szkolenia "Kurs technik terapii tańcem i ruchem" prowadzonego przez Ośrodek terapii tańcem i ruchem IBA w Warszawie (http://terapiatancem-iba.pl), tytułowana instruktorka jogi Introduktory II wg metody BKS.Iyengara, od blisko 20 lat zagłębiająca techniki pracy z ciałem, uczestniczka wielu warsztatów i kursów poświęconych tej tematyce w kraju i za granicą.

Koszt warsztatów: 30zł