Aktualności - Warsztaty "Terapia tańcem i ruchem"

26 listopada 2019

Zachęcamy do udziału w 3 godzinnym warsztacie poświęconym w całości pracy z ciałem, gdzie to jak „myślę, czuję, ruszam się” spróbujemy złączyć w jedną całość.
Mowa ciała jest uniwersalna, a samo ciało jest źródłem wiedzy o nas samych, naszych emocjach i przeżytych historiach.
Każdy z nas ma swoją niepowtarzalną ekspresję, a to w jaki sposób się poruszamy odzwierciedla i wpływa na sposób w jaki przeżywamy nasze życie.
Warsztat wykorzystuje techniki terapii tańcem i analizy ruchu i jest skierowany do wszystkich zainteresowanych własnym rozwojem, zadających pytania i gotowych na dialog z ciałem.
Nie wymagany jest wcześniejszy kontakt z tego typu technikami, ani znajomość tańca. Wychodzimy z założenia, że każdy (bez) ruch jest dobry. Również osoby które wzięły udział w I edycji warsztatu zapraszamy gorąco- będziemy zgłębiać kolejne techniki analizy ruchu. Chętnie widziana gotowość doświadczania i dzielenia się tym w relacji samych ze sobą i z innymi.
PROGRAM:
-Wprowadzenie
-Praktyka
-Przerwa
-Praktyka
-Omówienie i zakończenie

Prowadząca: Beata Stec, skończyła roczny kurs technik terapii tańcem i analizy ruchu prowadzony przez ośrodek terapii tańcem i ruchem w Warszawie, tytułowana instruktorka Jogi wg metody BKS Iyengara w stopniu Intro II, od blisko 20 lat zgłębiająca techniki pracy z ciałem, uczestniczka warsztatów poświęconych tej tematyce w Polsce i za granicą.