Aktualności - Z cyklu "poznaj naszych instruktorów"

03 listopada 2016

Z cyklu "Poznaj naszych instruktorów"

Beata Stec
Moje ostatnie 14 lat życia było okresem poszukiwań i nauki, w trakcie, którego napotkałam na Jogę. Ze wszystkich technik, z jakimi się spotkałam, to właśnie Joga w najsilniejszy sposób wpłynęła na moje życie. Wtedy też zaczęłam się nią interesować, brałam udział w licznych kursach i warsztatach skierowanych na rozwój ducha i ciała. Dlaczego Joga? Jest kompletna, praktyczna i mądra. Ma wpływ na tego kto ją praktykuje, a jej efekty wpływają korzystnie na zdrowie i samopoczucie. Jeśli zaczniesz ją ćwiczyć zmieni Twoje życie. Ukończyłam szkolenia instruktora hatha jogi w Hiszpanii, miałam kontakt z rożnymi stylami oraz szkołami Jogi. Naukę kontynuowałam wg metody BKS: Iyengara na kursie nauczycielskim w Polsce i warsztatach z zagranicznymi nauczycielami tej metody. Na zajęciach oferuje Państwu moją pasje oraz doświadczenie. Serdecznie zapraszam.

Na zajęcia z Beatą zapraszamy w:
Poniedziałki 20.00 - Joga
Środy 20.15 - Joga