Aktualności - z cyklu Poznaj naszych instruktorów

24 października 2016

Z cyklu "Poznaj naszych instruktorów"

Paulina Ciszczoń
Energiczna, optymistyczna, otwarta na ludzi i świat.
Absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na wydziale Wychowania Fizycznego w zakresie nauczania oraz organizacji i kierowania turystyką. Jestem instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności fitness- nowoczesne formy gimnastyki. Na co dzień pracuję jako nauczyciel wychowania fizycznego w jednej z mieleckich szkół ponadgimnazjalnych. Uczestniczę w wielu szkoleniach i warsztatach o specjalności fitness. Moją pasją jest przede wszystkim sport i muzyka, które w połączeniu ze sobą pozwalają mi robić to co kocham najbardziej. Na swoich zajęciach staram się stworzyć miłą i przyjazną atmosferę dzięki której można porządnie poćwiczyć.Zapraszam!

Z Pauliną poćwiczysz w poniedziałki i piątki o godzinie 8.30 oraz w poniedziałki o godzinie 17.15