Zdrowy Projekt

Historia

Artemis - prozdrowotny i nowoczesny klub fitness

Artemis to miejsce wyjątkowe, to klub ukierunkowany na radosny i zdrowy styl życia. U nas dowiedzą się Państwo jak efektywnie i z pożytkiem dla własnego zdrowia czerpać z aktywności fizycznej to co w niej najlepsze. Stawiamy na świadomy trening na najwyższym poziomie. Nasi instruktorzy sa dobrze przygotowani i wyszkoleni na spotkanie z Państwem. W większości są to fizjoterapeuci oraz nauczyciele ruchu. Są skuteczni w doborze treningów, sympatyczni i zawsze znajdą czas.

Nasza oferta dzieli się na fitness, zajęcia prozdrowotne, salę cardio, siłownię, saunę oraz gabinet masażu i rehabilitacji indywidualnej. Zapewniamy zajęcia dla osób w każdym wieku. Tutaj małe dzieci zaczynają, a młodzież, dorośli i osoby starsze kontynuują swoją przygodę z ruchem. Siłownia i Sala Cardio wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt Technogym. Naszym atutem są programy prozdrowotne, których nie ma zbyt wiele w innych klubach i ośrodkach zdrowia. Zajęcia grupowe prowadzone są w  dwóch salach, często w kameralnych małych grupach. Artemis to klub dla osób które poszukują miejsca by popracować nad sylwetką, oraz dla osób, które poszukują miejsca by w skupieniu popracować nad ciałem i duchem. Wszystkie pomieszczenia do ćwiczeń są klimatyzowane.

Po treningu proponujemy wypoczynek i spotkanie z uczestnikami treningu. Serwujemy świeże soki owocowe i warzywne dla uzupełnienia witamin.

Dużym atutem jest obszerny parking usytuowany tuż przed budynkiem.

Zapraszamy siedem dni w tygodniu, przekonaj się sam, że Artemis to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny.

Historia

Artemis powstał w roku 2007. Już rok później uzyskaliśmy Certyfikat Prozdrowotnego Klubu Fitness. Od samego początku instruktorzy Artemis podnoszą swoje kwalifikacje w zakresie nowych form fitness, oraz zajęć prozdrowotnych, przez co mamy możliwość ciągłego wzbogacania naszej oferty.

Od roku 2009 organizujemy warsztaty szkoleniowe dla instruktorów i klientów.

Działamy w środowisku lokalnym, wspieramy okolicznościowe imprezy sportowe, współpracujemy ze szkołami i przedszkolami prowadząc w nich zajęcia pokazowe. Chcemy wpływać na zdrowotną świadomość społeczeństwa, dlatego organizujemy bezpłatne dni otwarte i piszemy tematyczne artykuły do gazet.