Zdrowy Projekt

Kariera i współpraca

AKTUALNE OFERTY PRACY

Poszukujemy kandydatów do pracy w Klubie Artemis na następujące stanowiska:

• instruktor różnych form tańca i aerobiku,
  • fizjoterapeuta do pracy z klientem indywidualnym oraz do prowadzenia prozdrowotnych zajęć grupowych,
  • trener personalny,

Wymagania:

• państwowe uprawnienia instruktorskie,
  • znajomość branży fitness (atutem będzie doświadczenie praktyczne),
  • absolwent lub student AWF: fizjoterapeuci, nauczyciele ruchu,
  • wysoka kultura osobista,
  • miła aparycja i komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • pracowitość, sumienność,

Poszuku­jemy ludzi z pasją, wiedzą i doświad­cze­niem do prowadzenia różnych zajęć fit­ness i prozdrowotnych zgod­nie z posi­adanymi uprawnieni­ami. Ludzi otwartych, uśmiech­nię­tych i odpowiedzialnych.

Zada­nia: prowadze­nie zajęć fit­ness, praca z klien­tem w grupie, udzielanie porad treningowych, kre­owanie pozy­ty­wnej atmos­fery klubowej.

Wyma­gania dodatkowe: naw­iązy­wa­nie i podtrzymy­wa­nie dobrych relacji z klien­tami, komu­nikaty­wność, optymizm, chęć roz­woju zawodowego, otwartość, cier­pli­wość, punk­tu­al­ność, doświad­cze­nie — mile widziane.

Ofer­u­jemy: możliwość uczest­nictwa w szkole­ni­ach, wspar­cie na wszys­t­kich eta­pach współpracy, miłą atmos­ferę pracy, atrak­cyjne wynagrodzenie.

Jak aplikować?

Prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV ze zdjęciem na adres: info@artemis-club.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy w CV umieścić poniższy zapis:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".